Львівські "Карпати" представили гостьовий комплект форми на сезон 2014/2015.
Про це повідомив на сторінці в Twitter журналіст каналу "2 +2" Роман Бебех.
З цього року "зелено-білі" виступатимуть в червоно-чорних тонах.
Презентація форми відбулася біля пам'ятника Степана Бандери. Останній раз львів'яни грали у подібних кольорах в сезоні 2011/2012. Тоді вони використовувалися в якості резервного комплекту.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що футболістів "Карпат" навчать стріляти з автоматів і гранатометів.
×




















Коментарі