Початок занять в навчальних закладах Донецька переноситься.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби Донецької міськради.
"У зв'язку зі складною обстановкою на території міста 21 серпня 2014 виконком Донецької міської ради прийняв рішення перенести початок навчання у навчальних закладах комунальної форми власності міста Донецька. Дата початку навчального року буде визначена пізніше з урахуванням зміни поточної ситуації в місті, яка забезпечить збереження життя і здоров'я учасників навчально-виховного процесу", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що на даний момент керівникам загальноосвітніх навчальних закладів міста дано доручення організувати дистанційне навчання школярів до початку навчально-виховного процесу.




















Коментарі