четвер, 25 жовтня 2007 08:38

Калиновського шукатиме Інтерпол

Калиновського шукатиме Інтерпол

Екс-пасинка Дмитра Фірташа Сергія Калиновського днями можуть оголосити в міжнародний розшук.

Про це повідомив 5 каналу заступник начальника відділу Інтерполу Андрій Некрутов.

За його словами, організація лише зараз отримала відповідні документи від київської міліції, хоча інформація про втечу Калиновського за кордон з"явилася ще місяць тому.

Як повідомив виконувач обов"язків міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко, зараз справа Калиновського знаходиться в провадженні прокуратури.

"Після того як він зник була обрана міра запобіжного заходу – арешт. І відразу він був оголошений у місцевий розшук, а потім міждержавний (у країнах СНД)", - повідомив він.

За словами Корнієнка, МВС має оперативну інформацію щодо місця перебування Калиновського, але не зміг підтвердити, чи перебуває він в Ізраїлі.

Як відомо, влітку внаслідок ДТП із Калиновським загинуло дві людини. Сам він після місяця перебування в приватній клініці зник, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Калиновського шукатиме Інтерпол». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.01.2010 12:02:59Capa O'Koннор212.111.202.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Свєта, ти молодець!
29.12.2009 17:43:27Ольга95.132.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
До С.Пиркало: Правильно, Світлано, від непотрібних речей потрібно позбавлятися вчасно :)
21.12.2009 21:40:23Василь94.248.37.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Згадав запис авторки про Дарка, цей би і кулемета проніс, але вона шукає Дерека...
17.12.2009 22:42:59Я -ц е 94.145.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Для Аліни. Ніколи шоу-тітки не приваблювали. Люблю тих, хто говорить сердечно, без зверхності. Тому і кручуся тут інколи. Ego ago et super ago. P.S.Один хворий на рак чоловік погодився зняти фільм про його останні місяці, дні життя. Tо було правдиво й людяно. По-різному можна піднести кожну історію.
17.12.2009 19:39:41Васк93.175.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
До: 31. Валя (Х) 17.12.2009 15:27 "Мапєд нє мой! - я просто размєстіл аб"яву..." ;)
17.12.2009 15:27:45Валя87.194.222.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
а яка доля передавача? він був використаний за призначенням? Хто знає?
17.12.2009 11:23:35Сергійко195.244.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Щодо "кинути", можливо, й Ваша правда, пані Світлано. А от щодо того, кому належить вислів "Власть сильна, как никогда" - у вас неточність. Так, бо ці слова були сказані Віктором МЕДВЕДЧУКОМ, тодішнім головою Секретаріату Президента України Леоніда КУЧМИ.
17.12.2009 10:36:07Аліна217.20.165.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
На попередній пост. Ні, не в селі. Ви хочете, щоб Світланка була подібна до Лоліти, інших шоу-тьоток, розповіді про подружнє життя яких смакуються тими, у кого свого життя нема чи обмаль. Хоча, можливо, Свєта сама хоче йти тим же шляхом. Тоді я вибачаюсь. Тоді ті, що день і ніч несуть на всіх блогах дурниці, бо їм нема чого робити, будуть щиро вдячні. Я ж заходжу сюди почитати Жежеру, Пиркало, Рябчука таких, які вони сьогодні.
17.12.2009 09:57:34Я - це Я94.145.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Для Алінки. Самі ж казали що проблему не замовчують. Чи не спитувалися розривати шлюб в селі, де більшість жінок бояться пересудів і клопотів й терплять погане життя. Свободу треба святкувать.
17.12.2009 09:42:15Ветал85.90.197.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Просто е_б_а_н_ь_к_о!
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути