Середа, 16 січня 2008 10:34

Ісламістський сайт повідомив про заснування відділення "Аль-Каїди" в Британії

Британські розвідувальні служби проводять розслідування відносно ісламістського веб-сайту, який заявляє про заснування відділення "Аль-Каїди" у Великобританії, повідомляє телеканал ВВС.

Згідно даних ВВС, експерти у сфері безпеки побоюються, що повідомлення на сайті alekhlaas.net, на якому оголошується про "створення організації "Аль-Каїди" в Британії", може бути справжнім. "Не варто ігнорувати подібні речі", - сказала Пауліна Невілл-Джонс, колишній керівник об"єднаного комітету з розвідки.

"Можливо, це не загроза з боку існуючого осередку, але це, насправді, є крок в пропагандистській грі, а пропагандистську гру ми не повинні ігнорувати", - сказала Невілл-Джонс.

У повідомленні, викладеному 2 січня, міститься заклик до молодих мусульман піднятися на боротьбу з невірними, такими як Гордон Браун і Тоні Блер, повідомляє Reuters.
Зараз ви читаєте новину «Ісламістський сайт повідомив про заснування відділення "Аль-Каїди" в Британії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода