Ексклюзиви
Вівторок, 18 травня 2021 03:00

Іменинники 18 травня - хто сьогодні святкує День Ангела

Іменинники 18 травня - хто сьогодні святкує День Ангела
Сьогодні іменинники мають сходити до церкви та помолитися своєму духовному наставнику. Фото: pixabay.com

18 травня маємо привітати знайомих Ірину, Якова, Алісу, Фаїну, Яна та Клавдію. Сьогодні вони святкують іменини.

Gazeta.ua пропонує більше дізнатися значення цих імен та головні риси характери їх власників.

Ім'я Ірина має давньогрецьке походження. Найімовірніше, воно походить від імені Eirene (Ейрена), що належало давньогрецькій богині миру і спокою. Буквальне трактування значення цього імені теж звучить як мир і спокій.

Іра дивиться на світ широко відкритими очима і точно знає, чого вона хоче досягти. Комунікабельна і товариська, з легкістю знаходить спільну мову з незнайомими людьми. Але може ображатися навіть на дрібниці.

Ім'я Яків давньоєврейського походження, означає п'ята.

У Якова розвинений інтелект, він прагматик і на основі аналізу здатний передбачати, що незабаром станеться. Відноситься до холерического типу особистості, при цьому наділений хитрістю і вміє переконувати. Сам же Яків твердо і непохитно стоїть на своїх переконаннях і рідко вірить на слово.

Ім'я Аліса походить з групи романо-германських мов він слова adal, що означає благородство. Є ще версія появи імені Аліса від латинського слова alis - крила.

Аліса відрізняється практичністю. Вона честолюбна, відповідальна, завжди допоможу тому, хто потребує. Володарка цього імені не звикла тринькати гроші, вона ретельно продумує бажані покупки і практично ніколи не набуває зайвого.

Ім'я Фаїна має грецькі корені і в дослівному перекладі означає блискучий, сяючий, асоціюється із сонцем, що сходить.

Фаїна - суперечлива натура, що зовні справляє враження інертною і малорухомої, але насправді обожнює бути в центрі загальної уваги. Цілеспрямована і здатна, вона завжди знає, чого хоче від життя. Має вибуховий характер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іменини 17 травня - кого вітати та як назвати дитину

Ім'я Ян походить від давньоєврейського імені Іоан, що означає Божа благодать. Але є і інші гіпотези виникнення ім'я. У римлян було божество Янус, яке повелівало сонцем і світлом. Данці і шведи інтерпретують ім'я Ян як заступник. Деякі нації Сходу трактують його як існування.

Ян відрізняється своєю вихованістю та ерудицією. Легко поступиться своїми принципами. Іноді буває надмірно емоційний, але в цілому – це оптимістичний чоловік, що розуміє жарти. Постійно хоче бути головним.

Ім'я Клавдія походить від латинського слова "клаудиус" - кульгавий.

Клавдія вміє терпляче переносити всі негоди в житті, ніколи не обтяжує навколишніх своїми проблемами й готова сама надати посильну допомогу людині, що потрапила в скрутний стан. Ощадлива й завбачлива в дріб'язках. У Клавдії скрізь усе складається вдало: на роботі, будинку, у відносинах із близькими й сусідами, але іноді їй шкодить відсутність жіночої хитрості.

У церкві сьогодні шанують пам'ять великомучениці Ірини Македонської. Була донькою македонського князя. Один із учнів апостола Павла охрестив її. Згодом вона навернула до християнської віри також своїх батьків. Своє побожне життя Ірина закінчила як Богові посвячена дівиця, яка правдоподібно прославила Господа мученицькою смертю.

Зараз ви читаєте новину «Іменинники 18 травня - хто сьогодні святкує День Ангела». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 56524
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути