Вівторок, 27 травня 2008 10:16

Грузія вимагає припинити прямі зв"язки Росії з Абхазією в обмін на СОТ

Грузія "відновить двосторонні переговори з Росією про її вступ у СОТ тільки після відміни Москвою рішення від 16 квітня про встановлення прямих зв"язків з Абхазьким і Цхінвальським регіонами", заявила міністр економічного розвитку Грузії Ека Шарашидзе. За її словами, "цю свою позицію грузинська делегація чітко зафіксувала черговому раунді грузино-российских переговорів про вступ Росії у СОТ". Делегацію очолювала заступник міністра економічного розвитку Тамар Ковзірідзе.

Шарашидзе сказала, що "рішення Росії від 16 квітня є посяганням на суверенітет Грузії і прямим порушенням основоположних принципів СОТ, тому поки російська сторона не відмінить це рішення, неможливо говорити про продовження переговорів про вступ Росії у СОТ". Вона відзначила, що "Грузія знов як і раніше ставитиме питання про те, щоб РФ виконала підписані в 2004 році зобов"язання, що передбачають торгівлю з Грузією через легальні пропускні пункти і легалізацію ТПП на абхазькій і південноосетинській ділянках гpузино-pоссійського держкордону". ІТАР-ТАРС.

Зараз ви читаєте новину «Грузія вимагає припинити прямі зв"язки Росії з Абхазією в обмін на СОТ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода