Вівторок, 02 вересня 2008 12:56

Грузія відмінила угоди 1992 року з Росією про Південну Осетію

МЗС Грузії в односторонньому порядку відмінив угоду з Росією "Про принципи врегулювання грузино-осетинского конфлікту" від 24 червня 1992 року. Про це мовиться в заяві Держміністерства по реінтеграції.

У документі наголошується, що "в результаті прийнятого грузинською стороною рішення про припинення угоди від 24 червня 1992 року припинила існування і Змішана контрольна комісія з врегулювання південноосетинського конфлікту, скасований мандат Змішаних сил по підтримці миру (ЗСПМ) і вслід за цим повинне статися припинення і миротворчої операції в колишній південноосетинській автономній області і виведенні частин російської армії, що знаходяться там, за кордон Грузії".

Держміністерство підтвердило, що "уряд Грузії залишається однозначно прихильним угоді про припинення вогню між Грузією і Росією, досягнутій за посередництва президента Франції", повідомляє ІТАР-ТАСС.

Зараз ви читаєте новину «Грузія відмінила угоди 1992 року з Росією про Південну Осетію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода