Музей Революції Гідності у середу, 4 липня, отримав припис від департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури про заборону будівництва музею та меморіалу на Інститутській.
"Фактично постанова забороняє будь-які дії: від зміни об'єктів, заборони знесення малих архітектурних форм до заборони насаджень", — в ефірі Громадського радіо розповів директор музею Ігор Пошивайло.
Також Ігор Пошивайло повідомляв, що Меморіал Революції Гідності збудують за рік-два.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 прострілених скульптур розставили на вулицях Києва
У березні Київська міська рада прийняла рішення про надання земельних ділянок орієнтовними площами 0,59 га; 0,53 га; 0,22 га від Майдану Незалежності до Алеї Героїв Небесної Сотні, 3-5 у Печерському та Шевченківському районах Києва Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності для облаштування пішохідної зони.
Земельні ділянки розташовані в межах історичного центру та ареалу міста. За даними Державного земельного кадастру, земельні ділянки належать до земель історико-культурного призначення — для розміщення та обслуговування музейних закладів.
28 червня міністр культури Євген Нищук оголосив, що переможцем Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об'єкта "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності" у номінації "Музей Революції Гідності" став проект берлінських архітекторів професора Яна Кляйхуса і Йоханеса Кресснера.
Коментарі