середа, 13 травня 2015 21:57

Держдеп не вважає, що після візиту Керрі між Москвою і Вашингтоном настане "перезавантаження"

Держдеп не вважає, що після візиту Керрі між Москвою і Вашингтоном настане "перезавантаження"
Фото: ukrnews24.com

Відбувся цього тижня візит держсекретаря США Джона Керрі в Росію не означає, що у відносинах між двома країнами відбулося "перезавантаження", завив представник Держдепу Джефф Ратке в середу.

Передає "Інтерфакс-Україна".

"Ні, в даному випадку не можна сказати, що все в порядку. Держсекретар Керрі рішуче озвучив позицію по Україні", - сказав він на брифінгу, відповідаючи на питання про те, чи можна вважати цю поїздку початком "перезавантаження" у відносинах США і РФ.

Ратке зазначив, що після переговорів у РФ у Керрі були контакти і з українським керівництвом.

Керрі 12 травня провів в Сочі переговори з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим. Потім його прийняв президент Росії Володимир Путін.

Зараз ви читаєте новину «Держдеп не вважає, що після візиту Керрі між Москвою і Вашингтоном настане "перезавантаження"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути