Він також відзначив, що акція в минулу неділю в центрі Москви за участю представників секс-меньшинств пройшла успішно і отримала "колосальне освітлення в російських і зарубіжних засобах масової інформації".
Алексєєв, напередодні звільнений з-під варти в залі суду після доби утримання під арештом, знов озвучив намір стати першим в історії Росії представником секс-меньшинств в Держдумі.
"У грудні я маю намір йти на вибори в Думу. Це може серйозним чином змінити обставини проведення наступного параду", - сказав Алексєєв.
Уряд Москви заборонив проводити в Москві 27 травня гей-парад. У відповідь на це організатори заходу влаштували в минулу неділю несанкціонований пікет у будівлі мерії столиці. Після цього Алексєєв був затриманий, пише Інтерфакс.
×
Коментарі