Посольство Російської Федерації в Києві пікетували близько сотні людей.
Як передає кореспондент Gazeta.ua, серед активістів присутні представники самооборони Майдану. Присутні тримають державні прапори України.
Машини, що проїжджають повз російське посольство, сигналять.
Інспектори ДАІ спочатку перекрили дорожній рух біля дипмісії, але люди потіснили працівників автоінспекції. Як наслідок, рух було відновлено.
Активісти вигукують: "Слава України!". Також вони розклеїли наліпки й розвісили плакати із написами: "Don't start war with your brother!", "Georgia, Ukraine... Who's next?", "Ми проти фашизму та інтервенції", "Путин, я русский! Защити меня от себя", "Украина едина, Путин — вон из Крыма!", "Хотим мира, Крым — наш!".
×




















Коментарі