Ексклюзиви
неділя, 02 березня 2014 00:51

"Georgia, Ukraine... Who's next?" - У Києві пікетували російське посольство

"Georgia, Ukraine... Who's next?" - У Києві пікетували російське посольство
Фото: ukrnews24.net

Посольство Російської Федерації в Києві пікетували близько сотні людей.

Як передає кореспондент Gazeta.ua, серед активістів присутні представники самооборони Майдану. Присутні тримають державні прапори України.

Машини, що проїжджають повз російське посольство, сигналять.

Інспектори ДАІ спочатку перекрили дорожній рух біля дипмісії, але люди потіснили працівників автоінспекції. Як наслідок, рух було відновлено.

Активісти вигукують: "Слава України!". Також вони розклеїли наліпки й розвісили плакати із написами: "Don't start war with your brother!", "Georgia, Ukraine... Who's next?", "Ми проти фашизму та інтервенції", "Путин, я русский! Защити меня от себя", "Украина едина, Путин — вон из Крыма!", "Хотим мира, Крым — наш!".

Зараз ви читаєте новину «"Georgia, Ukraine... Who's next?" - У Києві пікетували російське посольство». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути