четвер, 01 серпня 2024 10:00

"Ф-підтримка 2.0" для 700 тварин з Донеччини: перші підсумки ініціативи від Фокстрот і Happy Paw
Подія

Наприкінці липня у мережі "Фокстрот" спільно з благодійним фондом Happy Paw підбили підсумки оновленої соціальної місії "Ф-підтримка незламних тваринок". А також назвали новий напрямок, куди направиться наступна партія допомоги.

Автор: Фокстрот
  За 3 місяці благодійникам вдалося закрити збір на чверть мільйона гривень, які спрямували для допомоги притулкам з прифронтового регіону Донеччини. На черзі - наступний етап програми
За 3 місяці благодійникам вдалося закрити збір на чверть мільйона гривень, які спрямували для допомоги притулкам з прифронтового регіону Донеччини. На черзі - наступний етап програми

За три місяці з початку запуску програми за участю покупців та бізнесу "Фокстрот" і всіх небайдужих благодійників закумулювали більше 250 000 грн. Це дало можливість допомогти понад 700 самотнім тваринам із прифронтових притулків Донеччини, які не мають можливості релокуватися.

Для Мирноградського притулку, притулку "Дай шанс" у Слов'янську та притулку "Пес мокрий ніс" у Добропіллі закупили та передали:

● 2065 кг корму;

● 611 доз медикаментів (131 вакцина, 480 доз обробок від паразитів);

● 15 лежанок для собак, миски для їжі та води.

"Ми вдячні всім, хто долучився до цієї важливої справи. Кількість тварин у прифронтових притулках постійно зростає. І щоб вони мали змогу надалі приймати покинутих і самотніх чотирилапих, "Фокстрот" разом із надійними друзями з Happy Paw та нашими найвідданішими покупцями, яким відгукується ця історія, підтримуватиме такі притулки. Разом ми робимо великий внесок у життя тих, хто чекає цього найбільше", - зазначив маркетинг директор "Фокстрот" Олег Нікольський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Вилізла мені на руки й уже не злізла": історії тварин із притулку, які знайшли свій дім

На черзі - нова місія і наступний регіон, а саме збір для допомоги тваринам Харківщини. Під опікою трьох притулків перебуває більш ніж 1600 котів і собак, і, на жаль, ця цифра щоденно збільшується.

"Всебічна допомога тваринам у притулках на прифронтових територіях зараз є пріоритетною для фонду. Адже саме прихистки, що розташовані поблизу лінії зіткнення, першими приймають хвостатих "біженців", які страждають від війни. Наші спільні зусилля з "Фокстрот" і підтримка благодійників дає цим тваринам шанс на гідне життя, поки ми потурбуємось про їжу та ліки для них", - прокоментувала Людмила Єнжеєвська, кураторка фонду Happy Paw.

Автор: Фокстрот
  За три місяці з початку запуску програми закумулювали більше 250 тис. грн
За три місяці з початку запуску програми закумулювали більше 250 тис. грн

Нагадаємо, що у травні 2024 року Фокстрот разом із Happy Paw оголосили про запуск оновленої програми з допомоги безпритульним тваринам, які постраждали через повномасштабну війну в Україні. Ця програма є продовженням уже відомої акції "Ф-підтримка вимушено переміщених тваринок".

Цього разу зосередили увагу на покинутих тваринах у зоні бойових дій, які через жахіття війни потребують підтримки та допомоги. Більшість таких хвостиків були врятовані нашими захисниками та передані у прифронтові притулки.

Кожен може долучитися до участі в місії "Ф-підтримка незламних тваринок" тут. Усі зібрані кошти (з 30 квітня 2024 року по 31 березня 2025 року) будуть спрямовані на закупівлю ліків, корму, будок, надання медичної допомоги та забезпечення інших потреб тварин у притулках в прифронтових регіонах.

Основними потребами притулків зараз є корм, ліки, ветеринарна допомога. Не вистачає й персоналу. Зооволонтери по всій країні відчувають потребу в фінансуванні.

Страшним викликом для притулку для тварин "Лада", який був заснований у Бахмуті на Донеччині 2011 року, стало повномасштабне вторгнення Росії. У травні 2022-го окупанти почали обстрілювати місто й неодноразово снаряди прилітали на територію "Лади". Тож на початку вересня 2022 року волонтери вирішили вивезти тварин у безпечне місце.

Як притулок з охопленого війною Бахмута, як і десятки інших прихистків, евакуйованих з "гарячих" точок, будує життя на новому місці, дізнавалася Gazeta.ua.

Зараз ви читаєте новину «"Ф-підтримка 2.0" для 700 тварин з Донеччини: перші підсумки ініціативи від Фокстрот і Happy Paw». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути