Батьки вирішуватимуть, як навчатиметься дитина, зважаючи на безпекову ситуацію в регіонах.
Міністерство освіти звернулося до директорів навчальних закладів і керівників обласної військової адміністрації щодо визначення формату навчання із 17 жовтня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як привчити дітей до порядку: три ігрові "фішки" виховання
Також назвали обов'язкові до врахування обставини:
– готовність використовувати за призначенням захисні споруди в закладах освіти;
– створення безпечних умов перебування в закладах освіти учасників освітнього процесу;
– переривання навчання у разі ввімкнення сигналу "повітряна тривога".
Згідно з даними відомства, зараз мають захисні споруди, щоб здійснювати навчання офлайн 62,2% усіх закладів освіти.
"Наголошую на беззаперечному врахуванні думки батьків щодо формату освітнього процесу їхніх дітей. Життя та здоров'я здобувачів освіти, педагогів і працівників закладів освіти на першому місці. Безпека – на першому місці. Жодних ризиків, лише виважені рішення", – зазначив міністр освіти й науки Сергій Шкарлет.
Попри війну в Україні, наші діти продовжують навчатися в школах.
Хтось навчається онлайн з дому, а хтось відвідує школи з бомбосховищами. Проте всі школярі однаково з нетерпінням очікують осінніх канікул.
Згідно з постановою "Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні" навчальний рік розпочинається у День знань – 1 вересня, закінчується 30 червня наступного року.
Дати канікул кожна школа встановлює самостійно, спираючись на рекомендації Міністерства освіти й безпекову ситуацію в регіоні. Загальна тривалість канікул без урахування літніх має становити не менш як 30 днів.
Коментарі