Електронний хом"ячок за 10 доларів - найпопулярніший подарунок на Різдво. У США і Великобританії іграшки розкупили одразу після потрапляння на прилавки. З Лондона передає кореспондент радіо "Вести ФМ" Олена Балаєва.
За її словами, після тамагочі, лего і тетріс, "настав час хом"яків".
Американські й британські інтернет-магазини зараз отримують замовлення на різдвяні товари, і електронні хом"яки під назвою Zhu Zhu Pets вартістю всього 10 доларів зайняли перше місце в рейтингу найбільш очікуваних подарунків.
Правда, дешево відбутися батькам непросто. Хом"яки випускаються цілою родиною з п"яти особин. Кожна зі своїм іменем. Так що, за задумом їх творців, покупці повинні зібрати всю серію. Окремо можна придбати великий будинок для хом"яків, що складається з прозорих тунелів, машину, сумку для перенесення хом"яків і багато інших аксесуарів.
Хом"ячки працюють від батарей і можуть реагувати писком на дотики і мають 40 різних голосів. Електронні хом"яки були запущені у виробництво однією маленькою американською компанією влітку цього року, і ніхто не очікував, що вони стануть такими популярними.
Успіх вже визнали феноменальним. Підраховано, що ці хом"яки проводять на прилавку від 30 секунд до трьох хвилин, перш ніж потрапляють в руки покупцям. Вже продано близько 6 мільйонів таких іграшок з усього світу. Через неймовірну популярність деякі інтернет-магазини навіть встановили обмеження на купівлю хом"яків напередодні католицького Різдва - не більше двох гризунів в одні руки. Глава компанії-виробника хом"яків розраховує, що продажі їхнього товару в передсвятковий період подвояться, і компанія заробить на цьому від 300 до 400 мільйонів доларів.
За матеріалом: Вести




















Коментарі
2