На сторінках The Financial Times він перераховує 16 вигідних сторін нинішнього періоду. Наприклад, в умовах кризи розквітли недорогі мирні розваги типу орнітологічних прогулянок, читання книг та гуртків в"язання.
У ресторанах та готелях багато вільних місць, транспорт не переобтяжений, працівники сфери послуг не грубіянять. Ціни знижуються, а західні центробанки знижують облікові ставки.
Головною валютою стане китайська
Замість збанкрутілих магазинів, де торгували позбавленими смаку дрібничками, з"являються художні галереї. Люди зміцнюють своє здоров"я, оскільки харчуються з власного городу і не об"їдаються, запевняє Марш.
Глобальне потеплення припинилося, оскільки енергоспоживання скоротилося, вважає автор. Зате "коли ціна бареля нафти перевалить за 100 доларів, буде складніше тримати в шорах росіян. Про те, як поведуться іранці, навіть думати не хочеться", відзначає Марш.
Коли економічне зростання поновиться, долар обвалиться і головною валютою стане китайська, а офіційною мовою ЄС - китайська. "Як тільки все прийде в норму, ми незабаром відмітимо зелені паростки нової кризи, яка буде ще сильніша за нинішню. Успіхів!" - підсумовує автор.
За матеріалами InoPressa.ru, NEWSru.com
Коментарі