Донецький національний університет буде переведений у Вінницю.
Про це написав міністр освіти і науки Сергій Квіт на своїй сторінці в Facebook.
"Донецький національний університет матиме кампус у Вінниці. Разом з ректором та активістами ми провели прес-конфернцію на цю тему. Обговорили матеріально-технічні та організаційні питання. Спочатку туди поїде тільки ректор для вибору відповідних корпусів. Вже є кілька пропозицій. Форма навчання буде очно-дистанційна. Але значна частина викладачів та студентів буде вчиться і працювати у Вінниці", - написав міністр.
Раніше представники самопроголошеної ДНР заявили, що вони "перепідпорядкували" собі ДонНУ, замінивши ректора і оточивши будівлю університету.
Студенти Донецького національного університету зажадали від Кабміну зберегти український статус вузу.




















Коментарі