Президент РФ Володимир Путін під час "діалогу з народом" в ефірі "Першого каналу" заявив, що Україна незалежна країна.
"Україна самостійна і незалежна держава і треба відноситися до цього з повагою. Ми самі це (поширення "націоналізму" - ред.) колись відторгли, на початку 90-их років, коли прийняли рішення про сувернітет Російської Федерації. Ми зробили який крок? Ми їх звільнили від себе. Ми це зробили самі. Це наше рішення було. І якщо ми це зробили, то вже потрібно відноситися з повагою до їх незалежності", - сказав він.
Він сказав, що нинішня ситуація в Україні є "вибором українського народу".
×




















Коментарі
1