Ексклюзиви
Субота, 09 серпня 2008 13:31

Чоловік 86 дружин радить не наслідувати його приклад

Колишній шкільний вчитель і мусульманський проповідник говорить, що уживається зі своїми дружинами і 170 дітьми тільки з божою допомогою.

"Звичайний чоловік не витримав би десяти дружин і помер би, але мої сили мені дав аллах. Тільки тому мені вдається справлятися зі всіма", - сказав 84-річний Мухаммед Біло, слова якого в суботу цитує британська телерадіокорпорація Бі-Бі-Сі.

Нігерієць, який так само відомий як цілитель, говорить, що ніколи не шукав собі дружин: жінки самі приходили до нього.

За мусульманськими законами, чоловік може мати чотирьох дружин у випадку, якщо він однаково добре піклується про них.

Проте М.Бело інакше трактує святе писання: "У моєму розумінні Коран не встановлює ніяких меж в цьому питанні: все залежить від того, скільки ти сам готовий пожертвувати, скільки сил і здібностей у тебе є".

Більшість дружин 84-річного Мухаммеда практично в чотири рази молодші за нього, а деякі з них навіть молодші за його дітей.

На питання, чому вони вирішили вийти заміж за Абубакара, жінки як одна відповідали, що зробили це на прохання Бога після того, як Мухаммед вилікував їх від різних хвороб. Найцікавіше, що численні мешканки гарему на своє життя не скаржаться і вважають Мухаммеда ідеальним чоловіком, повідомляє Интерфакс-Украина

Зараз ви читаєте новину «Чоловік 86 дружин радить не наслідувати його приклад». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода