У Росії проблеми з будівництвом нових кораблів для Чорноморського флоту.
Їх їм складно будувати у тимчасово окупованому Криму, сказав речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.
"Це показала практика на прикладі малого ракетного корабля "Аскольд", великого десантного корабля "Мінськ" чи підводного корабля "Ростов на Дону". Будують їх на території Росії, наприклад, в Казані. Там будують малі ракетні кораблі, які після цього переходять внутрішніми водами до нашої території", - повідомив він.
Росії зараз немає сенсу перекидати кораблі в акваторію Чорного моря.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міноборони Великої Британії оцінило задачі нового командувача Чорноморського флоту РФ
"Це, по-перше, дуже тривалий процес, який може розтягнутися на роки. По-друге, поповнювати корабельний склад зараз не має великого сенсу. Тому що ви бачите, що навіть дати раду тим одиницям, які в них є в наявності, зараз ворог не може. Суто технічно, вони можуть завести в Чорне море відносно невеликі одиниці з Каспію чи інших регіонів. Але поповнювати склад вже існуючих кораблів, яким не вистачає причалів у Чорному морі - цьому логіки мало", - каже Плетенчук.
В Інституті вивчення війни не можуть підтвердити повідомлення російських ЗМІ про призначення головнокомандувачем воєнно-морського флоту Олександра Моїсеєва замість Миколи Євменова.
10 березня про це повідомило петербурзьке видання "Фонтанка". Російські блогери заявляють, що зміни у командуванні ВМФ Росії відбуваються на тлі "повного паралічу" керівництва флоту щодо нових загроз. Йдеться про українські атаки на кораблі та інфраструктуру.
Коментарі