Запорізький губернатор Євген Червоненко не має у своєму розпорядженні інформації про те, що Генеральна прокуратура оголосила його в розшук.
- Мені нічого про це невідомо. У мене зараз робоча зустріч з прокурором, і саме туди я прямую, - прокоментував розпорядження Червоненко.
- Ніяких повісток я не отримував. Якщо таке рішення існує, мене воно не лякає, оскільки я незабаром буду в Києві і сам хочу прийти в прокуратуру, щоб вирішити цей інцидент, - додав він.
Губернатор підозрює, що "все це - елемент політичної боротьби Секретаріату Президента з Генпрокуратурою, і він - заручник цієї боротьби".
- У будь-якому випадку я ще не забув, що я менеджер, і в будь-який момент можу сказати "честь маю" і послати на хер всю українську політику, - підкреслив Червоненко.
Тим часом, у головному слідчому управлінні ГПУ вчора заявили наступне: "Та ні, не може такого бути. Йому направили повістку про виклик. Він же губернатор, він не в розшуку. Ми викликаємо його повісткою, і на допити він з"явиться".
Нагадаємо, 26 вересня співробітник управління держохорони не пропустив Червоненко в приймальню прем"єр-міністра, після чого губернатор нібито його ударив.
У результаті проти Червоненка було порушено кримінальну справу за "насильство стосовно співробітника правоохоронних органів, що знаходиться при виконанні службових обов"язків".
7 грудня, з Генеральної прокуратури України в Запорізьку обласну прокуратуру поступило розпорядження "визначити місцезнаходження пана Червоненко".
За матеріалами: КоммерсантЪ-Украина, КореспонденТ.net.




















Коментарі