Пʼятниця, 15 серпня 2008 17:41

Буш натякнув Росії на ізоляцію

Буш натякнув Росії на ізоляцію

Президент США Джордж Буш знову підтвердив тверду підтримку Грузії з боку Вашингтона і попередив Москву, що її дії можуть привести Росію до ізоляції.

"Холодна війна" закінчилася. Закінчився час сателітних держав і сфер впливу", - цитує слова Буша Civil Georgia.

За словами президента США, Грузія демократична країна, але "на жаль, Росія сприймає розширення свободи і демократії, як загрозу своїм інтересам".

"Тільки Росія може вирішити, може чи ні повернутися на шлях відповідальних держав, або продовжити проводити політику, за якою підуть лише конфронтація й ізоляція", - заявив Буш.

"Для поліпшення відносин зі Сполученими Штатами, Європою та іншими державами, для того, щоб посісти своє місце у світі, Росія повинна поважати свободу своїх сусідів", - додав він.

"Несприятливі відносини з Росією не в інтересах Америки, і несприятливі відносини з Америкою не в російських інтересах. Своїми діями за останні дні Росія завдала шкоди своєму авторитету і своїм відносинам з народами вільного світу", - заявив президент США, повідомляє Civil Georgia.

Зараз ви читаєте новину «Буш натякнув Росії на ізоляцію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

34

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода