Оксана, яка з родиною живе у Бразилії переїхала з родиною у будинок із квартири. Українка показала реалії такого зйому і розповіла про особливості життя у домі.
"Столиця друга в рейтингу по найдорожчій нерухомості в Бразилії. Тому і оренда тут не дешева.
Ми передивились десь з 50 будинків, більшість здається без меблів, дуже далеко чи дорого, багато додаткових умов: або разом з прислугою що там живе, або вас не вибирав власник, або були вже здані", - каже Оксана.
Родина винаймає одноповерховий дім з басейном, своєю територією. Поряд є сад, де росте авокадо, кактуси та апельсини. Територію Оксана доглядатиме самостійно, так буде дешевше.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українець вразив умовами проживання в польських гуртожитках
"Найняли людей, які зробили сітку на басейн, щоб діти туди не впали випадково. Також приходили майстри його чистили. Взагалі, тут прийнято на великий будинок наймати прислугу, щоб вони прибирали, доглядали за садом та клумбами. Сподіваюсь пізніше і в нас зявиться така помічниця", - пояснює.
Ще одна незручність, що весь будинок під камерами, охороною та решітками на вікнах. В самій столиці крадіжок не так багато, але місцеві перестраховуються, зважаючи на ситуацію в інших районах та містах.
"В будинок часто заповзають різні павуки, скорпіони та ящірки. Тому щовечора влаштовую квест в пошуках живності. Брудний одяг перед пранням теж добре перетрушую. Бо нашу знайому вкусив скорпіон, коли вона завантажувала білизну в машинку. Зате можна поїти колібрі. Для них тут облаштовують спеціальні поїлки і навіть продають цукрові суміші для заманювання птахів", - каже Оксана.
Приватний сектор досить далеко розташований від міста, тому до найближчого магазину тепер потрібно їхати на авто.
Українець Богдан Юрин два роки мешкає в місті Монктон провінції Ньюбрансуік. Торік придбав у кредит будинок площею 200 м.кв. Чоловік каже, що тим, хто в країні знаходиться легально, тут комфортно жити. Держава надає допомогу дітям до 18 років незалежно від походження і доходу батьків. Щомісячна допомога — 500 доларів