Програму "Шкільний автобус" потрібно звернути, вважає урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський.
Про це політик написав у своєму блозі.
"Навіщо державі купувати шкільні автобуси, якщо можна направляти гроші автотранспортним підприємствам (АТП), вимагаючи при цьому, щоб вони дотримувалися правил перевезення дітей", - пропонує політик.
Бродський підготував ряд пропозицій, які відправить на розгляд до Кабміну. Зокрема, він стверджує, що шкільні автобуси більшу частину часу використовуються не за призначенням.
"Великі перерви між рейсами дозволяють водіям спокійно обслуговувати весілля чи похорон. Скажімо, до 8-ми годин ранку розвіз діточок і до 4-ї - вільний", - пише чиновник.
Перевезення дітей транспортом АТП дозволить уникнути ситуацій, коли школярі не можуть потрапити на уроки через поломки шкільного автобуса, вважає Бродський.
"АТП ж завжди знайдуть і заміну поламаному автобусу, і механіка, і лікаря, якщо знадобиться", - стверджує він.
Бродський вважає, що відмова від програми "Шкільний автобус допоможе уникнути корупції.
"Більше не буде відкатів при купівлі автобусів і пального, не буде більше хабарів з водіїв за те, що вони їздять не за рейсом", - зазначив політик.
Раніше Кабмін затвердив зміни в програмі "Шкільний автобус". Тепер кількість автобусів для перевезення дітей планують значно збільшити.
Коментарі
1