Бойовики ДНР захопили будівлю Центрального міського об'єднаного військкомату в Донецьку увечері 23 травня. Про це "Острову" повідомило джерело в правоохоронних органах.
За його словами, ввечері 23 травня близько 50 людей зі зброєю, одягнені у камуфляжну форму, оточили будівлю військового комісаріату.
"Будівля захоплено", - сказав співрозмовник агентства.
Даний факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 341 КК України (захоплення державних або громадських будівель чи споруд).
×




















Коментарі