четвер, 01 липня 2010 17:51

Білборд із Януковичем підписали з помилкою (ФОТО)

У Черкасах з'явилися білборди із привітанням Віктора Януковича, котре написане з помилкою. Президентські білборди з'явилися у неділю. На них Янукович вітає черкасців із Днем Конституції. Слово "днем" написано з маленької букви, хоча треба з великої.

У місті висять також білборди з губернатором Сергієм Тулубом. Вони підписані правильно: "Вітаю вас із Днем Конституції України".

Текст президентського білборду замовляли, вочевидь, з Києва.

"Ми лише замовляли текст і фото з зображенням Сергія Борисовича Тулуба", – зауважили у прес-службі Черкаської облдержадміністрації.

Білборди із помилкою в тексті вивішені по всіх Черкасах. Кілька їх стоїть на дамбі через Дніпро.

Gazeta.ua

Фото: Володимир Мукан

Зараз ви читаєте новину «Білборд із Януковичем підписали з помилкою (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.05.2011 21:58:00Марія92.113.139.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вітання
02.07.2010 12:42:46ПА193.110.188.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А ще пропустили помилку, запроваджену диким правилом MS Word, коли після "З повагою" навіщось ставиться кома.
02.07.2010 10:18:401109.75.198.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
6. Віктор (Харків) 01.07.2010 20:10----------Ты забыл дописать:Хайль Гитлер! Хайль Тягныбок!
01.07.2010 20:52:49вова80.188.85.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
6. Віктор (Харків),-хай Бог милуе...,лучше бы твоя мама тебя бы проглотила,или по волосам размазала...
01.07.2010 20:10:15Віктор178.150.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ЗЕКА ГЕТЬ!!! Янукович-данєцкій тупорилий кретин та підстилка Кремля!!! Він ганьбить Україну у світі і вміє лише шапки та сережки з людец знімати у темному провулку!!! Тягнибока до влади і він наведе лад у державі!!!
01.07.2010 19:53:3745477.120.162.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
вова вали нахрен кацап гнилой
01.07.2010 18:46:23вова80.188.85.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
2. 777 (7),-это коза(черкасы),працюе писменныком билбордив у черкасах.Хотел еще нарисовать на портрете рога Яныку,но засцал.Зубы нынче дорогие.
01.07.2010 18:18:44Козак78.137.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Воно, цей донецький урка, московська підстилка, хоче знищити Україну не тільки матеріально - розграбувавши цінності та роздавши територію, а й морально показавши всьому світові і власному народу що влада в Україні - лайно....
01.07.2010 17:59:09777217.67.77.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
1. Козак (Черкаси) 01.07.2010 17:56---Стули пельку, тварюко!Свого батька так будеш називати!
01.07.2010 17:56:50Козак78.137.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Та що ж це за ганьба така - зечара донецька, сам тупий і тупаків-родичів притяг у свою адміністрацію.... даунбас та й усе....
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути