Ексклюзиви
неділя, 03 листопада 2019 13:57

Байден розкритикував Трампа за відсутність зовнішньої політики

Байден розкритикував Трампа за відсутність зовнішньої політики
Джо Байден. Фото: ВВС

Колишній віцепрезидент США Джо Байден назвав політику глави Білого дому Дональда Трампа на Близькому Сході провальною
Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Байден, який має намір балотуватися від демократів на посаду президента США на виборах 2020 року, вважає, що у Дональда Трампа відсутній будь-який зовнішньополітичний курс.

"Я не думаю, що у нього є якась зовнішня політика. Російська політика у регіоні зміцнюється, позиції Асада зміцнюються, Іран прокладає шлях до Сирії, а також у Ліван. Все перевернулося з ніг на голову, і загалом ми зараз самотні", - сказав Байден, коментуючи виведення американських військ з Сирії.

Раніше Трамп розпорядився про виведення близько 1 тис. американських військовослужбовців із Сирії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали відео штурму будинку, в якому ховався ватажок ІДІЛ

25 жовтня стало відомо, що США планують залишити близько 500 американських військових у Сирії для охорони нафтових родовищ на північному сході регіону. Влада США не хоче дозволити бойовикам терористичної організації "Ісламська держава" повернути контроль над нафтою в Сирії.

Зараз ви читаєте новину «Байден розкритикував Трампа за відсутність зовнішньої політики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути