Як заявив представник оперативної групи з мережевих операцій об"єднаного стратегічного командування Армії США Тім Медден, рішення про заборону поки не ухвалене. Минулого тижня його офіс розіслав службові листи командувачем Армії США по всьому світу, в якому попросив висловити свої ідеї з приводу цієї ініціативи.
Мова йде про сервіси, подібні до Twitter і Facebook. Видання відзначає, що Пентагон сумнівається в їхній безпеці для незахищеної внутрішньої мережі Міноборони США NIPRNet.
Як відзначає видання, на початку липня голова комітету начальників штабів США Майкл Маллен відкрив свою сторінку в Facebook, заявивши, що начальники Пентагону мають більше знати і розуміти популярні інтернет-сайти, якими користуються їхні підлеглі.
Медден, у свою чергу, відзначив, що ідея заборонити доступ до соцмереж не йде врозріз із заявою Маллена. За його словами, блокування стосується лише питання безпеки, якій армійське керівництво завжди приділяє велику увагу.
У 2007 році представники стратегічного командування США вже розпорядилися заблокувати доступ з урядових комп"ютерів до 13 сайтів, серед яких були MySpace і YouTube.
Як пише The Stars and Stripes, будь-які нововведення, що стосуються доступу до сайтів, не торкнуться інтернет-кафе і персональних комп"ютерів, які знаходяться на територіях баз, оскільки вони зазвичай підключені до мережі ззовні приватним провайдером. Нові правила, якщо вони будуть прийняті, насамперед відноситимуться до комп"ютерів у всіх військових будівлях, а також на базах США в Іраку і Афганістані, які підключені до інтернету через NIPRNet, повідомляє Lenta.ru.
Коментарі