Ексклюзиви
Вівторок, 15 липня 2008 15:36

Американці видалили 64-кілограмову пухлину

Мешканка Редмонда Лінда Ріттенбах перенесла серію операцій по видаленню пухлини вагою більше 64 кілограмів. Протягом багатьох років американка безуспішно боролася з надмірною вагою за допомогою дієт і ліків. Гігантська пухлина в черевній порожнині пацієнтки була виявлена під час позапланового медичного огляду.

Дійсну причину надмірної ваги Лінди Ріттенбах встановили лікар Медичного центру Сент-Чарльз Джордж Цзай (GeorgeTsai), до якого жінка поводилася навесні з скаргами на нездужання, яке, як їй здавалося, було викликано грипом. Цзай негайно направив пацієнтку в клініку Університету орегона.

Хірурги попередили Лінду, що її шанси на виживання не перевищують 20 відсотків. Для видалення пухлини потрібно було провести три операції. В ході одного з втручань хірургам довелося видалити пацієнтці нирку.

Видалене новоутворення виявилося достатньо рідкісною злоякісною пухлиною жирової тканини - ліпосаркомою. На думку лікарів, з моменту початку розвитку пухлини могло пройти від 15 до 20 років, повідомляє Лента.ру.

Зараз ви читаєте новину «Американці видалили 64-кілограмову пухлину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода