Четвер, 02 лютого 2017 12:05

Як зробити грошові перекази з картки на картку в мережі Інтернет та не потрапити в пастку кіберзлочинців?

Як зробити грошові перекази з картки на картку в мережі Інтернет та не потрапити в пастку кіберзлочинців?

Сьогодні багато веб-ресурсів пропонують миттєвий переказ коштів з картки на картку. Це дійсно дуже зручно. Але які з цих сервісів безпечні та зручні? Спробуємо з'ясувати це актуальне питання. На жаль, у світі та в Україні почастішали випадки крадіжок грошей з карток користувачів. Злочинці користуються так званим фішингом – шахрайськими веб-ресурсами, які пропонують неіснуючі послуги з поповнення мобільних рахунків або переказу коштів з картки на картку без комісій. За допомогою таких фішингових сайтів шахраї отримують дані платіжних карток користувачів. Які ж веб-ресурси є надійними для переказу грошей?

Експерти з кібербезпеки впевнені, що сайти банків є найбезпечнішими онлайн-системами для грошових переказів з картки на картку. Якщо ви – власник платіжної картки Visa, Mastercard чи ПРОСТІР будь-якого українського банку, зробити миттєвий переказ коштів можна на офіційному сайті Ощадбанку. Це зручно й безпечно. Вся інформація, надана вами для переказу, надійно захищена згідно з міжнародними стандартами банківської безпеки.

Зробивши переказ з картки на картку за допомогою сервісу онлайн-переказів Ощадбанку, ми на власному досвіді переконалися, що гроші зарахувалися на картку отримувача протягом кількох хвилин. Однак державний банк країни попереджає, що терміни зарахування залежать ще й від правил роботи банківської установи, на картку якої зараховуються кошти.

Зазначимо основні переваги онлайн-переказів з картки на картку від Ощадбанку:

• послуга працює цілодобово;
• не потрібно бути присутнім у відділенні банку та заповнювати паперові документи;
• квитанція про здійснення переказу надсилається по електронній пошті відправнику;
• розмір комісії середній на ринку даних послуг: 5 грн + 1% від суми переказу;
• можна повідомити отримувача про переказ, вказавши його номер телефону чи email у відповідному полі.

Обмеження:

• 14 999 грн — максимальна сума одного переказу (з комісією);
• 65 000 грн — максимальна сума переказів по одній картці за день;
• 150 000 грн — максимальна сума всіх переказів по одній картці за місяць;
• максимум 5 переказів по одній картці за день;
• максимум 50 переказів по одній картці за місяць.

Протестувавши онлайн-сервіс переказів Ощадбанку, ми переконалися, що переказувати кошти з Ощадбанком зручно й безпечно. Комісія за переказ – середня на ринку послуг та стягується з відправника. Тому, якщо вам необхідно перерахувати кошти з картки на картку, ви можете зробити це в режимі реального часу та не виходячи з дому з Ощадбанком. Все, що вам потрібно, це номер картки отримувача та доступ до мережі Інтернет.

Перераховуючи кошти з картки на картку, будьте уважними та обачними. Закликаємо користуватися лише перевіреними веб-ресурсами, не довіряти підозрілим сайтам, щоб не стати жертвою кібершахраїв.

Зараз ви читаєте новину «Як зробити грошові перекази з картки на картку в мережі Інтернет та не потрапити в пастку кіберзлочинців?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі