пʼятниця, 25 квітня 2008 13:51

Як Жиріновський стріляв по воронах з вікна поїзда (ФОТО, ВІДЕО)

Під час однієї з поїздок по країні Владімір Жиріновський, коротавши час в дорозі, пополював з вікна рухомого поїзда.

Після декількох пострілів Жиріновський поскаржився, що "око вже не те". Кадри з життя відомого російського політика з"явилися напередодні в Інтернеті.

Лідер ЛДПР сказав: "Час то йде. По молодості очі хороші були. Так взагалі раніше 90 з 100 вибивав з дрібнокаліберної рушниці. А з пістолета 27 з 30".

У прес-службі Жиріновського побічно визнали достовірність відео, але з обмовкою, що йому вже сім або вісім років. За даними каналу НТВ все відбувалося під час агітаційної поїздки по країні, яку лідер ЛДПР здійснював перед виборами в Держдуму, повідомляє НТВ.

Зараз ви читаєте новину «Як Жиріновський стріляв по воронах з вікна поїзда (ФОТО, ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути