Онлайн-покупки взуття стали особливо популярні з початком пандемії та карантину.
Разом з попитом на магазини в інтернеті зросла кількість шахрайств, розповіла Gazeta.ua власниця компанії з виробництва взуття ручної роботи MIAS Яна Гуменчук.
"Мені важко уявити, що бренд, який планує розвиватися і працювати довго, обманюватиме клієнтів. Є соцмережі, і там будь-яка антиреклама впливає на репутацію", - наголошує вона.
Злочинців можна викрити, якщо детально переглянути їхні сторінки в соціальних мережах. Звернути увагу треба на умови доставки та онлайн-активність.
"Споживачу варто звертати увагу на сторінку магазину: чи є відгуки від реальних покупців, як давно почали з'являтися пости, історії, скільки підписників і чи не фейкові вони? Магазин має надавати клієнтові варіанти доставки та оплати. Післяплата при отриманні безпечніша, оскільки у випадку шахрайства втрати будуть незначні. Злодії зазвичай не дають вибору по доставці", - каже експертка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно купити велосипед
Магазини краще обирати ті, які дозволяють повернути взуття у разі поганої якості, чи якщо не підійшло за розміром.
Часто шахраї продають підробки відомих брендів. Їх можна перевірити за серійним номером, який зазначено на упаковці.
"Купувати люксові речі необхідно на офіційних сайтах та в брендових магазинах", - зазначає Яна.
Повне інтерв'ю з експерткою по взуттю вже доступне на Gazeta.ua. Яна Гуменчук розповіла, як шукати якісні вироби, скільки вони мають коштувати, як за ними доглядати.
Залежність від брендів - така ж сама хвороба, як алкоголізм, наркоманія, куріння. Виробники знають психологію споживачів та навчилися ними маніпулювати.
Коментарі