З приходом весни організм людини переживає значний стрес.
Найбільше в такий період страждають нігті, шкіра та волосся, передає Gazeta.ua.
Це пов'язано з тим, що після зими запас вітамінів та корисних речовин вичерпався. До того ж з волосся і шкіри вони виводяться найшвидше.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Карамель та поцілунок сонця: які кольори волосся будуть наймоднішими цієї весни
Основні причини пошкодження волосся після зими:
– мороз та холод;
– носіння головних уборів;
– відмова від засобів із функцією термозахисту;
– постійне проведення часу у приміщеннях, де сухе повітря;
– перенесені взимку захворювання: грип, ГРВІ й коронавірус;
– часте миття голови, що провокує руйнування ліпідного шару;
– неправильне використання зволожуючих засобів, зокрема щоденне нанесення на волосся.
Щоб ваше волосся змогло безболісно пережити весняний період, потрібно приділити увагу догляду.
1. Підстрижіть посічені кінці. Це перший крок, який варто зробити у процесі відновлення волосся.
2. Відмовтеся на якийсь час від стайлінгу і складних укладок, які ще більше пошкоджують локони. Так ви дасте волоссю "перепочити".
3. Відтермінуйте пофарбування волосся поки остаточно його не відновите. Така процедура також негативно впливає на стан шевелюри, тим більше пошкодженої після зими.
4. Перегляньте або частково доповніть свої засоби для догляду. Користуйтеся лише перевіреною продукцією.
Для очищення волосся і шкіри голови варто вибирати засіб з максимальним вмістом рослинних компонентів. Якщо зимові холоди зробили волосся тьмяним та неслухняним, замініть шампунь.
5. Для весняного догляду обирайте засоби із живильними компонентами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які процедури зроблять волосся блискучим
Шампунь, маска, бальзам повинні містити, наприклад, гіалуронову кислоту, амінокислоти, різні рослинні компоненти і природні олії.
Відмінно підійде для відновлення волосся кокосова олія. Перед миттям волосся за 2-3 год. нанеси кокосову олію на кінчики волосся.
6. Навесні особливо важливо зволожувати волосся. Після зими можна змінити маску на легшу, але в якій є комплекс зволожувальних компонентів.
Їхні невеликі молекули не тільки проникають у середній шар волосся, але й утримуються там. Тобто зберігають вологу та нормалізують гідробаланс.
Базові компоненти у складі масок, що відповідають за зволоження, пантенол, гліцерин, екстракт алое вера, гіалуронова кислота, бетаїн, екстракт морських водоростей, колаген, екстракт зеленого чаю.
Якщо ви побачили їх у складі, то обов'язково купуйте його на весняний сезон.
7. Обов'язково використовуйте термозахист. Найкраще підійде олія. Вона захистить волосся і водночас наситить його додатковими вітамінами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо відмовитись від деяких продуктів,то це нашкодить волоссю
8. Підберіть якісну техніку для укладання волосся. Сучасні фени, вирівнювачі, плойки навіть мають функції захисту.
9. Ефективним реабілітаційним засобом для пошкодженого волосся є косметичні ампули. Вони містять максимальну концентрацію протеїнів і вітамінних комплексів.
Сироватку з ампул потрібно наносити на вологе вимите волосся, втираючи також і в шкіру голови. Ампули застосовуються через одне миття голови протягом місяця.
Також для спаленого тонкого волосся можна використовувати засоби з пантенолом. Пантенол надає волоссю додаткового об'єму.
10. Використовуйте незмивну косметику. До неї можна віднести згадані вже термозахист, ампули. Також засоби для полегшення розчісування, різні олії тощо.
Наносьте такі засоби на мокре або сухе волосся.
Алергія, депресія, гастрит, бронхіт, гіпертонія – хвороби, які загострюються навесні. Через температурні перепади, виснажену імунну систему та авітаміноз потерпають усі, хто мають хронічні захворювання, Gazeta.ua розповіла сімейна лікарка Марина Краснікова.
Щоб не допустити загострень, варто постійно спостерігати за кожним із захворювань. Покращити стан допоможе нормалізація ваги, збалансоване харчування та спорт.
Коментарі