Ексклюзиви
неділя, 11 липня 2021 09:47

Пекельна спека і грози: якою буде погода в неділю

Пекельна спека і грози: якою буде погода в неділю
Спека в Україні триватиме весь наступний тиждень. Фото: pixabay.com

Сьогодні, 11 липня, буде спекотно. У більшості областей світитиме сонце, лише на Закарпатті, Прикарпатті та Буковині – грози.

Повідомляє Укргідрометцентр.

Країна перебуватиме у гарячому повітрі, тому пожежна небезпека зростає.

Попри опади у трьох регіонах температура повітря в західних областях коливатиметься від +28 до +33 градусів. Найбільшої спеки слід очікувати на сході країни – +31...+34 градуси.

В північних областях прогнозують сонячний день. Стовпчики термометрів піднімуться до +31...+33 градуси. У південних регіонах також буде без опадів. Там синоптики обіцяють +31...+33 градуси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україну охоплять пекельна спека й дощі - синоптики дали прогноз на тиждень

У столиці також буде спекотно - температура повітря підніметься до +31...+33 градуси.

Найближчий дощ у столиці можливий на Петра й Павла, 12-го липня. Проте спека в Україні все одно триватиме. Орієнтовно, вона ще побуде весь наступний тиждень, повідомляє синоптикиня Наталка Діденко у Facebook.

"Послаблення спеки можливе з 18 – 19 липня, поширюватиметься свіжість спочатку зі західних областей України. Проте на Сході гаряча погода триватиме й далі", – зауважила Наталка Діденко.

Липень в Україні буде спекотним. Температура в південних областях може досягати +40°С. Водночас у першій половині місяця можливі рясні опади. Будуть дощі з грозами, градом і шквалами. Більше опадів чекаємо в північних і західних регіонах, менше - у центральних і східних областях, а на півдні - переважно суха погода. Температура в середньому триматиметься на рівні +23...27°C удень і +16-18°C уночі.

Зараз ви читаєте новину «Пекельна спека і грози: якою буде погода в неділю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути