субота, 21 березня 2015 17:52

75% фінів не хочуть, щоб президент їхав до Москви на День перемоги

75% фінів не хочуть, щоб президент їхав до Москви на День перемоги
Президент Фінляндії Саулі Нііністе 15minut.org

Згідно з опитуванням читачів газети Iltasanomat, сайт якої є одним з найбільш відвідуваних у Фінляндії, більшість фінів вважають, що Саулі Нііністе не варто їхати до Москви на урочистості з приводу Дня перемоги.

З майже 50 тисяч респондентів 75% висловилися проти поїздки, а тільки 25% - за.

Нагадаємо, що фінський лідер Саулі Нііністе досі не прояснив ситуацію зі своєю участю у святкових заходах з нагоди 70-річчя Перемоги у Другій світовій війні.

Також досі перебувають у роздумах щодо участі в параді Перемоги перші особи сусідньої Швеції.

Тим часом президент Болгарії Росен Плевнєлієв не хоче святкувати з Путіним День перемоги.

Зараз ви читаєте новину «75% фінів не хочуть, щоб президент їхав до Москви на День перемоги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути