Згідно з опитуванням читачів газети Iltasanomat, сайт якої є одним з найбільш відвідуваних у Фінляндії, більшість фінів вважають, що Саулі Нііністе не варто їхати до Москви на урочистості з приводу Дня перемоги.
З майже 50 тисяч респондентів 75% висловилися проти поїздки, а тільки 25% - за.
Нагадаємо, що фінський лідер Саулі Нііністе досі не прояснив ситуацію зі своєю участю у святкових заходах з нагоди 70-річчя Перемоги у Другій світовій війні.
Також досі перебувають у роздумах щодо участі в параді Перемоги перші особи сусідньої Швеції.
Тим часом президент Болгарії Росен Плевнєлієв не хоче святкувати з Путіним День перемоги.
×




















Коментарі
1