середа, 11 грудня 2013 12:31

"5 канал" почали вимикати з кабельних мереж

"5 канал" почали вимикати з кабельних мереж

В Івано-Франківську та області кабельні оператори почали вимикати 5 канал зі своїх мереж. Про це "Телекритиці" повідомив генеральний продюсер 5-го каналу, народний депутат Юрій Стець.

5 канал дізнався про вимкнення від своїх глядачів і зараз збирає детальнішу інформацію. Подробиці обіцяють повідомити в ефірі. У прямому ефірі в новинах канал повідомив з посиланням на своїх глядачів, що в центрі Києва відсутній сигнал 5-го каналу, також немає його в мережі цифрового ефірного телебачення провайдера "Зеонбуд" і в кабельній мережі "Воля". 5 канал перевіряє цю інформацію.

Нагадаємо, 5 канал - один з мовників, які наживо транслюють події з майдану Незалежності і Хрещатика в Києві, де силовики намагаються зачистити територію від мітингувальників, а також штурмують Київську міську державну адміністрацію.

Зараз ви читаєте новину «"5 канал" почали вимикати з кабельних мереж». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути