Австрійський фотограф Клаус Піклер разом з письменником Клеменсом Маршаллом 4 роки фотографували п'яниць із дешевих віденських пабів.
Вони відвідали понад 100 місць, 70 з них описали в книзі "Золоті дні до їх закінчення", пише birdinflight.com.
"У такі паби приходять переважно люди похилого віку, які хочуть насолодитися часом, що у них залишився. Бар для них - місце, де вони можуть посміятися і поплакати. Якщо з напіввідчинених дверей долинали сміх і гучні розмови, а інтер'єр виглядав застарілим і зношеним, ми знали, що знайшли підходяще місце. Репутація подібних закладів серед місцевих жителів спірна. Туди ходять тільки люди низького соціального статусу: алкоголіки, колишні злочинці і повії, безробітні", - розповідає Піклер.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Це жіночий світ" - фотограф перезняв сексистську рекламу 1950-х років
Спочатку чоловіки сумнівалися, що проект вийде. Знімати в таких місцях практично нереально. Проте відвідувачі не соромилися фотографуватися. Власники і офіціанти були щасливі, що когось зацікавив їх заклад, і буквально наказували відвідувачам позувати.
Фотограф Ерік Лаффорг – один зі небагатьох, кому вдалося побачити реальну Північну Корею. Завдяки цифровим картам пам'яті йому вдалося зберегти фото, які влада наказала видалити. Він зняв тисячі фото, показуючи щоденне життя мешканців і чиновників.
Коментарі