В окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджують графіки відключення світла.
Без електроенергії та води залишилися низка міст і районів півострова. Про це повідомляє "Радіо Свобода" Крим.Реалії.
Масштабні знеструмлення почалися у неділю, 21 червня. Без світла опинилися населені пункти північно-західної, центральної та південної частини Криму. Через відсутність електрики зупинилися насосні станції, тому на півострові почалися ще й перебої з водопостачанням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Постачання повністю зупинено": партизани дізналися про частковий відступ ЗС РФ із Кінбурнської коси
У понеділок, 22 червня, так звана окупаційна "влада" низки міст і селищ оприлюднила графіки відключень. Найбільш жорсткі обмеження діють в Алушті, Джанкої, а також у Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах.
"У зв'язку зі складною ситуацією в енергосистемі Криму та Севастополя, у нашому районі діють віялові відключення електроенергії за графіком: 3 години без світла, 3 години з подачею електроенергії", - йдеться у заяві.
У Красноперекопському районі та Алушті в непарні дні діє чіткий розклад: електрику вимикають з 00:00 до 03:00, потім з 06:00 до 09:00 і так далі.
У Судаку жителі залишатимуться без електроенергії до трьох годин на день, однак конкретний час відключень наразі не вказується.
Сили оборони України лише за останні дні уразили у тимчасово окупованому Криму нафтобазу, газові компресорні станції, комплекси протиповітряної оборони "Панцир" і С-400, радіолокаційні станції "Небо-У" та "Каста" російських загарбників. Такі атаки вплинули на загальну ситуацію на півострові.




















Коментарі