Ексклюзиви
Понеділок, 17 липня 2017 14:29

Україна подала в Гаагу докази злочинів окупантів

Україна подала в Гаагу докази злочинів окупантів
В Гаагу відправили докази злочинів. Фото facebook

Прокуратура Криму направила в Міжнародний кримінальний суд в Гаазі докази злочинів Росії на півострові.

"Статус окупованої території передбачає, що все, що там відбувається, повинно регулюватися визначеними міжнародно-правовими актами. Відкрите кримінальне провадження охоплює розслідування фактів порушень прав і свобод людини, незаконною "націоналізації" та розкрадання майна, примусового призову на військові формування країни-окупанта, зміни громадянства і ряд інших злочинів", заявив Гюндуз Мамедов, глава прокуратури АР Крим.

"Ці злочини є військовими злочинами, тобто такими, що розглядає Міжнародний кримінальний суд. У тих випадках, коли наші національні механізми не дають можливості притягнути винних до відповідальності, ми направляємо зібрані докази в Міжнародний кримінальний суд", − сказав прокурор Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крим маємо віддати Україні - заява на російському телебаченні.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон.

Зараз ви читаєте новину «Україна подала в Гаагу докази злочинів окупантів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі