Ексклюзиви
Субота, 01 березня 2008 07:01

Закликають бойкотувати ріелторів

Днями Денис Олійников, 30 років, закликав мешканців міста не купувати квартир та уникати кредитуватися в банках під час купівлі нерухомості.

Денис є власником інтернет-магазину FUTBOLKA.ua. Свій заклик оприлюднив на власному сайті блогерів у "Живому журналі", назвав його "Кризі — ТАК!". За словами Олійникова, кожен може знизити або й обвалити ціни на нерухомість у столиці і зробити таким чином житло доступнішим.

Денис пропонує людям, продаючи квартири, вкладати гроші в банки, але нової нерухомості не купувати, навіть якщо умови кредитування вигідні. Орендарям житла слід вимагати знижок. Головна мета акції — обвалити ціни на міську нерухомість, які є надто завищеними, та довести до банкрутства спекулянтів, бо вони отримують через перепродаж квартир, офісів і земельних ділянок надприбутки.

Ідея Олійникова — одна з найпопулярніших у міському та українському сегменті Інтернету. Її жваво коментують: одні вважають заклик абсурдом, а інші підтримують автора.

Директор київського агентства нерухомості "СЕЗАМ-ріелті" Станіслав Шульга вважає, що акція не може призвести до зниження цін на нерухомість. А в столиці не буде значних змін на цьому ринку впродовж принаймні двох найближчих років.

— Доки Україна не визначиться, який брати курс — російський чи європейський, змін не буде. Звісно, ціни на житло в столиці завищені — двокімнатна у Празі дешевша, аніж тут. Останній рік ціни на житло в місті не підвищуються, вони майже стабільні. Але чекати різкого спаду нерозумно.

Зараз ви читаєте новину «Закликають бойкотувати ріелторів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5689
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода