понеділок, 07 липня 2014 04:10

У Самообороні Майдану нічну стрілянину вважають провокацією

У Самообороні Майдану нічну стрілянину вважають провокацією
espreso.tv

У Центральній Раді Сотень Майдану заявили, що стрілянина, яка відбулась сьогодні вночі на Майдані незалежності була провокацією, передає УНН.

"Нападники закривали обличчя балаклавами. По тривозі підняті сотні відігнали нападників, але не виключений новий штурм до ранку". - йдеться у повідомленні ЦРСМ.

У свою чергу користувачі соцмереж повідомляють, що нападники, які вчинили стрілянину були неслов'янської зовнішньості та агресивно налаштованими. За свідченням очевидців, між майданівцями та нападниками відбулися переговори, які, одначе, закінчились стріляниною.

Таким чином у Самообороні називають подію штурмом Майдану.

Зараз ви читаєте новину «У Самообороні Майдану нічну стрілянину вважають провокацією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути