Цими вихідними, 10-11 жовтня, на вул. Десятинній, 12 у Києві пройде жовтневий Гастромаркет.
Про це на сторінці у Facebook повідомили "Всі.Свої".
"На вас чекають 100 українських виробників, які будуть ситити та п'янити фермерськими сирами та ковбасами, в'яленим та копченим м'ясом, соусами, авторськими солодощами, вином, настоянками та іншими смачностями", - йдеться в дописі.
З приємностей заходу:
- фотозона у фоє;
- зона відпочинку із зарядками для гаджетів;
- Своя. Вода;
- акція у корнері "Устриці та Вино".
Правила для відвідувачів:
- вхід лише у масці;
- обов'язковий скринінг температури;
- обмеження кількості відвідувачів.
Захід триватиме з 10:00 по 20:00. Вхід вільний.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 цікавих ресторанів Києва, куди варто сходити після карантину
Містобудівна рада Києва схвалила проект реставрації будівлі Центрального гастроному, яка згоріла влітку 2017 року. Її відновлять за задумом архітектурного бюро Viharev architects & engineers.




















Коментарі