середа, 07 жовтня 2020 19:15

У Києві пройде фестиваль, який наситить та сп'янить

Цими вихідними, 10-11 жовтня, на вул. Десятинній, 12 у Києві пройде жовтневий Гастромаркет.

Про це на сторінці у Facebook повідомили "Всі.Свої".

"На вас чекають 100 українських виробників, які будуть ситити та п'янити фермерськими сирами та ковбасами, в'яленим та копченим м'ясом, соусами, авторськими солодощами, вином, настоянками та іншими смачностями", - йдеться в дописі.

Автор: "Всі.Свої"
  Вхід вільний, початок о 10:00
Вхід вільний, початок о 10:00

З приємностей заходу:
- фотозона у фоє;
- зона відпочинку із зарядками для гаджетів;
- Своя. Вода;
- акція у корнері "Устриці та Вино".

Правила для відвідувачів:
- вхід лише у масці;
- обов'язковий скринінг температури;
- обмеження кількості відвідувачів.

Захід триватиме з 10:00 по 20:00. Вхід вільний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 цікавих ресторанів Києва, куди варто сходити після карантину

Містобудівна рада Києва схвалила проект реставрації будівлі Центрального гастроному, яка згоріла влітку 2017 року. Її відновлять за задумом архітектурного бюро Viharev architects & engineers.

Зараз ви читаєте новину «У Києві пройде фестиваль, який наситить та сп'янить». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути