У Києві почнуть тестувати сирени цивільної оборони зі звуком.
Городянам потрібно бути до цього готовими, сказав заступник голови КМДА Андрій Крищенко "Бабелю".
"Ми ці системи тестуємо постійно, але без звуку, плануємо проводити навчання. З наступного тижня ми розпочнемо інформаційну кампанію, щоб люди не лякалися, коли їх почують. А за кілька тижнів уже включатимемо сирени і проводитимемо навчання, щоб люди без паніки розуміли, що робити", - сказав він.
Сирени можуть використати у разі небезпеки.
"Це не як у Другу світову війну, коли літали бомбардувальники, зараз можуть бути ракети. Є засоби попередження, є сирени, є оповіщення. На сайті Держслужби з надзвичайних ситуацій повністю розписаний весь алгоритм. Ми зараз проводитимемо інформаційну кампанію. Але я побоююся, що ситуація може бути приблизно як із підготовкою до зими. Усі знають, що настане зима, але до першого снігу їздять на лисій гумі", - сказав чиновник.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Треба привести до ладу бомбосховища" - Безсмертний про можливу атаку Росії
Сирени допоможуть у критичних умовах. Коли немає електрики та мобільного зв'язку.
Росія ймовірно готується напасти на Україну наприкінці січня, або на початку лютого 2022-го року. Про це повідомив очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов. Атакувати можуть Маріуполь та Одесу, причому Росія готується задіяти артилерію, авіаудари та десант.
Коментарі