Пʼятниця, 20 червня 2008 07:11

Тамара Іванова досліджувала їжу

У середу на Північному кладовищі поховали Тамару Іванову, 71 рік. Жінка померла у понеділок зранку. Вона хворіла на рак.

Тамара Павлівна була провідним науковим співробітником Інституту екогігієни й токсикології ім. Л. І. Медведя. Працювала там понад 40 років, останнім часом — у відділі експертизи харчових продуктів і товарів широкого вжитку. Перевіряла якість їжі. Кілька тижнів тому Тамара Павлівна пішла у відпустку, мала знову вийти на роботу.

Колеги, які багато років знали покійну, зазначають, що Тамара Іванова ніколи не обговорювала особистого життя. Причому, ані свого, ані чужого. Жінку пам"ятають як хорошого спеціаліста й доброзичливу людину.

У покійної залишився чоловік Юрій Євгенович та дорослий син Михайло.

Прощалися з Тамарою Івановою в середу на Кловському узвозі, 24, де вона мешкала. Згодом труну повезли на цвинтар. У приміщені інституту в фойє повісили фото покійної з траурною стрічкою, а під нею — букет жовтих троянд. На фото Тамара Павлівна життєрадісна і, як завжди, усміхається.

Зараз ви читаєте новину «Тамара Іванова досліджувала їжу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3401
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода