У столичному Довженко-Центрі відбудеться фестиваль "Київ 4.5.0".
На ньому покажуть короткометражні фільми від Babylon'13. Про це йдеться на Facebook-сторінці ДЦ.
Фільми, що покажуть на фестивалі, є документальними свідченнями і портретами війни в Україні. У них показана боротьба, мужність і біль.
"Це метушливий Київ і його галасні волонтерські кухні. Це засідки на ворогів у тихому, але тривожному українському степу. Це, звісно, люди. Художниці і художники, фотокореспондент з Японії і бізнесмен з Венесуели, провідниця евакуаційних рейсів і популярна співачка, оператор протитанкового ракетного комплексу "Стугна-П" і водій трактора", - йдеться у повідомленні.
Розклад показів:
П'ятниця, 27 травня:
17:40 - "Київ. День вокзалу", "Ті, що поїхали", "Східно-Західна Залізниця"
18:50 - "Даша Астаф'єва. Шкодую, що не вмію стріляти", "Підрозділ "Гараж"", "Полювання на "Буратіно"
20:00 - "Хліб для оборони", "Київський зоопарк під час війни", "Посівна. Ми на своїй землі".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернівцях відбудеться кінофестиваль Миколайчук OPEN
Субота, 28 травня:
13:30 - "Це наші пам'ятники", "Кадировська паляниця"
14:45 Євгенія Подобна, воєнна кореспондентка, кінодокументалістка, лауреатка Шевченківської премії, проведе віртуальну подорож маршрутом Київ - Бородянка, "зупинки" в Ірпені, Бучі, Ворзелі, Немішаєвому та Клавдієво-Тарасовому. Історія цих міст, імовірно, наблизить нас до розуміння секрету їх стійкості, що вразила світ.
15:30 - "Очима японця", "Венесуелець боронить Україну".
16:50 - Історик Тиміш Мартиненко-Кушлянський разом із журналісткою та організаторкою події "Київ 4.5.0" Анаід Агаджановою поговорять про курйозні випадки та суперечливі підходи до формування київської топоніміки від радянських часів до сьогодні, на прикладах топонімічної історії кількох столичних кварталів.
На музичній сцені виступатимуть ANDZH - WARНЯКАННЯ (Антон Слєпаков vs Андрій Соколов) - НИЦО ПОТВОРНО.
Усі фільми від Babylon'13 були зняти впродовж трьох місяців війни у містах і селах України.
Також на фестивалі відбудеться виставка з актуальними плакатами та ілюстраціями.
На території працюватиме виїзна радіостудія, де всі учасники та відвідувачі можуть поділитися власними історіями з життя столиці у воєнні часи, записати повідомлення для наших захисників та захисниць.
Зазначається, що поруч є безпечне укриття на випадок повітряної тривоги.
Вхід - благодійний внесок. Усі зібрані кошти передадуть фонду braveukrainians_foundation на придбання автомобіля для одного з підрозділів ЗСУ.
Київський Театр на Подолі оголосив про відновлення роботи. Свої двері він відчинить вже у червні. Всього протягом першого місяця літа покажуть шість вистав.
Коментарі