Ексклюзиви
Вівторок, 06 лютого 2018 18:52

Покоління змін: в Києві пройде конференція щодо результатів реформ протягом 25-річної співпраці України та США

Покоління змін: в Києві пройде конференція щодо результатів реформ протягом  25-річної співпраці України та США
У колонній залі КМДА відбудеться конференція "Покоління змін: результати 25-річної співпраці України та США за участі IVLP випускників"

8 лютого в колонній залі КМДА відбудеться конференція "Покоління змін: результати 25-річної співпраці України та США за участі IVLP випускників". В ній візьмуть участь провідні політики, державні діячі, дипломати, бізнесмени, журналісти та аналітики країни.

Захід організовують: асоціація Digital Ukraine, IVLP Alumni Україна, PR Assistant agency, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик.

"Офіційна дружба між Україною та США триває вже понад чверть століття. За цей час були не лише встановлені дружні тісні взаємовідносини між двома державами, але й з'явилось ціле покоління молодих лідерів України, що обмінювалися знаннями та кращими практиками із західними партнерами", - йдеться в повідомленні організаторів.

Конференція "Покоління змін" проводиться з метою консолідації лідерів громадської думки, які в різні роки незалежності стали випускниками американської урядової Програми "Міжнародних відвідувачів-лідерів" - IVLP (International Visitor Leadership Program). А також для зміцнення ділових контактів, ретроспективного аналізу реформ України в рамках 25- річної співпраці двох держав і обговорення подальших економічних та соціальних змін.

Спікерами заходу стануть відомі випускники американської урядової Програми "Міжнародних відвідувачів-лідерів" IVLP, серед яких народні депутати України В.Сюмар, М.Найем, М.Княжицький, А.Матвієнко, І.Крулько, Т.Чорновол, Ю.Мірошниченко, а також бізнесмени, дипломати, популярні медіа персони.

Конференція проводиться за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США, наголосили організатори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відносини між Україною і США стали більш інтенсивними - Климпуш-Цинцадзе

Сполучені Штати Америки підтримують Україну, допоки інтереси держав співпадають.

Зараз ви читаєте новину «Покоління змін: в Києві пройде конференція щодо результатів реформ протягом 25-річної співпраці України та США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5639
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода