У київському Палаці спорту вчора відзначили 45-річчя закладу. На свято запросили півтисячі чоловік: працівників, колишніх і теперішніх керівників спортивних відомств і комітетів, спортсменів.
Серед поважних гостей були мер столиці Олександр Омельченко, міністр у справах сім"ї, молоді та спорту Юрій Павленко.
— Ми святкували у вузькому колі друзів. 45 років — не така вже й велика дата, — сказав "ГПУ" директор палацу Віктор Ткаченко, 52 роки, який керує закладом з 1989 року.
Концерт для гостей організував Юрій Рибчинський. До дня народження палацу відкрили портретну галерею шести його директорів. Картини намалював народний художник Петро Басанець. З усіх колишніх керівників Палацу спорту зараз живий лише четвертий — Олексій Линник, 80 років. Але через хворобу він не зміг учора прийти на свято.
— Незважаючи на свій вік, будівля Палацу спорту простоїть ще як мінімум півстоліття, — запевнив Віктор Ткаченко. — Проблеми є лише із застарілим холодильним обладнанням та льодовим полем. Із самим приміщенням усе гаразд. Його можна ще років зо 20-30 не реконструювати.
72-річна Євгенія Петренко вже чотири з половиною десятиліття працює завідувачем квитково-абонементного відділу.
— Коли прийшла на роботу, мені було 27, — розповідає жінка. — Ця робота особливо подобається тим, що в Палаці постійна атмосфера свята.
Жінка пригадала, що фасад палацу був спочатку біло-жовтим. Потім, років 20 тому, його обклали мармуровими плитками. Євгенія Яківна пам"ятає виступи Лєонтьєва, Кобзона, Райкіна, Толкунової, Бернеса. Щоправда, каже зі смутком жінка, раніше всі гастролери давали в Києві по 5–10 концертів, а тепер — лише один.





















Коментарі