2018 року кияни та гості столиці України мають змогу відвідати 13 муніципальних пляжів та 17 місць масового відпочинку, де можливий відпочинок біля води без купання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві відкрили пляжний сезон: куди піти.
У Дніпровському районі:
9 пляжів: "Молодіжний", "Венеція", "Передмостова Слобідка", "Золотий", "Дитячий", "Райдуга", "Тельбин", "Центральний", "Веселка";
4 зони відпочинку: "Довбичка", "Лісова", "Русанівська коса", "Березняки".
У Оболонському районі:
2 пляжі: "Вербний", "Пуща-Водиця";
5 зон відпочинку: "Верхня", "Наталка", "Редькина", "Біла", "Міська".
У Деснянському районі:
пляж "Чорторий";
2 зони відпочинку: "Троєщина", "Алмазна".
У Голосіївському районі: пляж "Галерний".
У Дарницькому районі розташовані тільки 2 зони відпочинку: "Осокорки" та "Сонячна".
У Святошинському районі: зона відпочинку "Святошин".
У Подільському районі: 2 зони відпочинку: "Голуба", "Синьоозерна".
У Солом'янському районі: зона відпочинку "Совська балка".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спокуслива Белла Хадід позувала топлес у гігантському сомбреро.
2017 року міжнародну екологічну відзнаку "Блакитний прапор" мали 3 пляжі: "Дитячий", "Золотий" і "Пуща-Водиця". 2018 року, окрім вказаних об'єктів, цей сертифікат отримали ще пляжі "Венеція", "Молодіжний", "Галера" та "Веселка". Усього в поточному році було номіновано 7 пляжів і всі 7 відповідають критеріям програми."Блакитний прапор" – міжнародна нагорода, якою з 1987 року щорічно відзначають пляжі, що відповідають 32 критеріям та вимогам. Незалежне міжнародне журі оцінює якість води, комфорт та безпеку на пляжі, екологічний менеджмент, заходи екологічної освіти, рівень рекреаційного сервісу. У Києві облаштовано 25 рятувальних постів. У межах пляжів чергують рятувальники "Пляжного патруля" (близько 150 осіб).
На Трухановому острові відкрили перший громадський пляж Києва. Це сталося 1918 року. До цього часу містяни ходили у спеціальні купальні. Засмагати було непристойно.
Коментарі