Ексклюзиви
Понеділок, 17 листопада 2008 13:13

Київ знаходиться на межі "сміттєвої" кризи - екологи

Накопичення відходів є однією з найнебезпечніших джерел забруднення столиці. Про це заявив начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві Олександр Прогнимак.

Як повідомили у прес-службі О. Прогнимака, головний еколог столиці, зокрема, відзначив: "Збір і транспортування побутових відходів у місті здійснюють близько 300 спеціалізованих автомобілів, які на 50% відпрацювали свій ресурс і підлягають списанню. Загалом ситуація з системою санітарного очищення міста небезпечна".

За його словами, обсяги утворення відходів у місті постійно зростають. "Всього лише 10-15% відходів використовуються як повторний ресурс (потенційні можливості - 75%). Інші відходи - 85-90% потрапляють на звалища без попереднього сортування", - сказав він.

У Держуправлінні охорони навколишнього середовища впевнені, що розв"язанню екологічної проблеми у столиці сприятиме впровадження системи роздільного збору відходів і їхньої подальшої переробки, що є одним із головних завдань місцевої влади. Тому екологи вітають той факт, що вже більше 20 ЖЕКів столиці залучилися до ініціативи сортування сміття, встановивши близько 1500 спеціальних контейнерів.

Нагадаємо, за експертними оцінками, у Києві щорічно утвориться 1,2-1,5 млн. тонн побутових відходів, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ

Зараз ви читаєте новину «Київ знаходиться на межі "сміттєвої" кризи - екологи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6882
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути