Середа, 01 грудня 2010 17:52

Чиновники Черновецького назловживали на 400 мільйонів

Чиновники Черновецького назловживали на 400 мільйонів

Діяльність КМДА у період 2008—2010 років призвела до втрат матеріальних і фінансових ресурсів міста на суму у 392 мільйони гривень, повідомило Головне контрольно-ревізійне управління України у відповідь на запит "Дзеркала тижня".

"Загалом контрольними заходами встановлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 392 мільйони гривень", — зазначено у листі за підписом заступника голови відомства Дениса Краснікова.

При тому рішення, які приймались міською радою стосовно комунального майна, земельних ділянок, надання пільг по сплаті податків та зборів та інші, не дозволили залучити до бюджету понад 3,8 мільярда гривень, повідомило ГоловКРУ.

"Зокрема, внаслідок продажу (відчуження) за рішеннями Київської міської ради нежитлових приміщень комунальної власності за цінами, заниженими в порівнянні з ринковими, втрачено фінансових ресурсів у сумі понад 235 мільйонів гривень", — зазначено у листі.

За інформацією ГоловКРУ, на умовах, невигідних для територіальної громади Києва продано частку Київської міської ради у статутних фондах ряду суб'єктів підприємницької діяльності.

"Наприклад: належні Київській міській раді прості іменні акції, вартість яких еквівалентна вартості внесених у 2000 році до статутного фонду ЗAT "Гірськолижний спортивний комплекс "Протасів Яр" основних засобів та права користування земельною ділянкою в Києві загальною площею 5,39 га, продано за 2,02 мільйони гривень, однак реальна вартість лише земельної ділянки становить 107,9 мільйона гривень", — повідомило відомство.

Як відомо, до кінця року в суді опиняться близько 40 кримінальних справ, відкритих проти чиновників Київської міськадміністрації, КП і главків мерії міліцією, прокуратурою і СБУ. Провина усіх підслідних практично доведена.

Зараз ви читаєте новину «Чиновники Черновецького назловживали на 400 мільйонів ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5565
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода