пʼятниця, 09 жовтня 2020 15:03

Частина балкону впала на автомобіль
3

На припаркований автомобіль у Києві впала частина бетонної конструкції балкону. Шматок бетону відпав від фасаду старого будинку.

Про це на сторінці у Facebook повідомив Димитрі Ралевскі.

Фото: Димитрі Ралевскі

"Друзі, будьте обережні біля фасадів старих будинків. Ось таку ситуацію побачив сьогодні на Михайлівському провулку. Добре, що не постраждали люди", - йдеться в дописі.

В результаті падіння пошкодилися двері автівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві помітили злісних порушників паркування — поліцейських

У Києві на Житомирському шосе, що у Святошинському районі, на автомобіль впало дерево. Затиснуло водія та пасажира.

Зараз ви читаєте новину «Частина балкону впала на автомобіль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути