На припаркований автомобіль у Києві впала частина бетонної конструкції балкону. Шматок бетону відпав від фасаду старого будинку.
Про це на сторінці у Facebook повідомив Димитрі Ралевскі.
"Друзі, будьте обережні біля фасадів старих будинків. Ось таку ситуацію побачив сьогодні на Михайлівському провулку. Добре, що не постраждали люди", - йдеться в дописі.
В результаті падіння пошкодилися двері автівки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві помітили злісних порушників паркування — поліцейських
У Києві на Житомирському шосе, що у Святошинському районі, на автомобіль впало дерево. Затиснуло водія та пасажира.
×




















Коментарі